رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس خودگردان ۱۴۰۱


رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱ چند است؟ رشته مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار علاوه بر دانشگاه های روزانه و آزاد در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ارائه می‌‌شود که به صورت با کنکور است. شما برای قبولی در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه پردیس خودگردان باید ضمن شرکت در کنکور تجربی، رتبه مناسبی را نیز در سهمیه خود به دست آورید. رتبه‌های قبولی هر یک از دانشگاه های پردیس خودگردان با یکدیگر متفاوت است. در این مطلب به بررسی آخرین تراز و رتبه قبولی مهندسی‌بهداشت حرفه‌ای پردیس کنکور ۱۴۰۱ پرداخته ایم.

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱

دانشگاه پردیس خودگردان شعبه شهریه پرداز دانشگاه روزانه است و در واقع این دانشگاه با دریافت شهریه از دانشجویان هزینه های خود را تامین می‌کند. رتبه قبولی رشته بهداشت حرفه‌ای یک دانشگاه پردیس خودگردان تفاوت زیادی با شعبه روزانه همان دانشگاه ندارد.

مثلا رتبه قبولی دانشگاه شهید بهشتی روزانه با رتبه قبولی دانشگاه شهید بهشتی پردیس خودگردان فرق چندانی ندارد اما در مجموع، پذیرش در دانشگاه پردیس خودگردان آسان تر است. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، البرز، کرج، زاهدان، ایران و …. رشته مهندسی بهداشت حرفه ای را در ظرفیت خودگردان ارائه می‌دهند. آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 1401 این دانشگاه ها به صورت زیر است.

بخوانید: انتخاب رشته

منطقه یک |  رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 1401 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 18156
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 19445
دانشگاه علوم پزشکی ایران 12172
دانشگاه علوم پزشكی اصفهان 14839
دانشگاه علوم پزشكی زاهدان 17547

منطقه دو

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشكی  گيلان -رشت 23314
دانشگاه علوم پزشكی زاهدان 25356

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 1401

آخرین رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 16493
دانشگاه علوم پزشکی ساوه 20966
دانشگاه علوم پزشکی  گيلان -رشت 19549
بخوانید: رتبه قبولی رشته های کنکور

مشاوره قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان

همانطورکه قبل‌تر نیز اشاره شد، دانشگاه پردیس خودگردان با وجود آنکه شعبه دوم دانشگاه روزانه است اما از دانشگاه های شهریه پرداز بوده و شما به ازای هر ترم تحصیل در این دانشگاه باید شهریه مصوب رشته تحصیلی خود را پرداخت نمایید که هر سال نیز شامل دو ترم است.

انتخاب رشته مرحله بسیار حساسی در کنکور است که در صورت اقدام اشتباه، تلاش های داوطلب به طور کامل از بین خواهد رفت. دیده شده است که دوطلب با کسب رتیه های بسیار عالی به دلیل انتخاب رشته اشتباه موفق به قبولی در دانشگاه و یا رشته مورد علاقه خود نشده است.

شما عزیزان می‌توانید سوالات خود را درباره انتخاب رشته کنکور تجربی، رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور 1401، شهریه دانشگاه پردیس خودگردان و …. از مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو به صورت تلفنی بپرسید و یا حتی فرایند انتخاب رشته را به عهده آنان بگذارید تا با دانش چندین ساله خود در این زمینه بهترین انتخاب ها را برای شما انجام دهند.

بخوانید: مشاوره انتخاب رشته تلفنی

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای پردیس کنکور ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

بخوانید: رتبه قبولی بهداشت حرفه ای 98

بخوانید: رتبه قبولی بهداشت حرفه ای 99

بخوانید: رتبه قبولی بهداشت حرفه ای پردیس 99

سوالات متداول

آیا در کنکور تجربی 1402 رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای در دانشگاه پردیس خودگردان ارائه خواهد شد؟

در سال های مختلف ظرفیت رشته مهندسی بهداشت محیط در دانشگاه پردیس خودگردان متفاوت است. در این مقاله به بررسی کامل آخرین رتبه قبولی این رشته پرداخته شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *