قبل از رابطه چکار کنیم


قبل از رابطه چکار کنیم؟ سوالی که همه زوجین دارند این است که قبل از آغاز رابطه چه رفتارهایی را باید از خود نشان دهیم. در ازدواج موفق رابطه جنسی حرف اول را می‌زند. امروزه درصد بالایی از طلاق ها به دلیل مشکلات جنسی است. رفتارهای قبل از رابطه برای خانم ها بیشتر اهمیت دارد. و حساسیت بیشتری را نسبت به آقایان در این موضوع نشان می‌دهند. بیشتر شکایت خانم ها این است که همسرشان قبل از شروع رابطه ابراز علاقه ای نمی‌کند و خانم لذتی از رابطه نمی‌برد. و همین امر باعث حال دگرگون خانم ها می‌شود. به همین دلیل آغاز رابطه باید همراه با لذت باشد تا رضایت طرفین جلب شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آمادگی برای رابطه زناشویی کلیک کنید.

حتما از صفحه اینستاگرام ذهن نو دیدن نمایید.

قبل از رابطه چکار کنیم؟

قبل از رابطه جنسی زن و مرد باید آمادگی لازم برای رابطه را داشته باشند. همیشه این سوال برای زوج های جدید پیش می‌آید که قبل از رابطه جنسی چکار کنیم؟ در وهله اول به شما تبریک می‌گویم که به فکر امنیت، لذت و رضایت در رابطه هستید. در وهله دوم باید در جریان این موضوع باشید که رضایت کامل و آمادگی قبل از رابطه باید حاکم باشد. امروزه یکی از دلایل اصلی طلاق نارضایتی در رابطه جنسی است. با بررسی و پیگیری این مساله که قبل از رابطه جنسی چکار کنیم به خود و شریک احساسی تان احترام گذاشته اید. در این مقاله در رابطه با تمام جوانب رابطه و نیازهای زن و مرد صحبت کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اولین رابطه جنسی کلیک کنید.

شروع پیش از رابطه | قبل از رابطه چکار کنیم

قبل از رابطه جنسی مراحلی را باید انجام دهید. این مراحل به تربیت و برای لذت بخش کردن رابطه جنسی است. هر کاری که باعث لذت شما و شریک احساسی تان می‌شود در اولویت قرار دهید. و سپس به ترتیب مراحل زیر پیش بروید.

1. آغوش

در قدم اول یکدیگر را در آغوش بگیرید. آغوش باعث ایجاد آرامش و نوازش حس امنیت را القا می‌کند.

2. ابراز علاقه

در وهله دوم ابراز علاقه و صحبت های عاشقانه را انجام دهید. باید صحبت های عاشقانه به شیوه ای باشد که شریک احساسی تحت تاثیر قرار بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صحبت درباره رابطه جنسی با همسر کلیک کنید.

3. بوسه

قدم سوم بوسه بر سر و پیشانی است. بوسه زوجین را تحریک می‌کند. از نقاط تحریکی یکدیگر مطلع شوید و قبل از رابطه جنسی بر نقاط بوسه بزنید.

4. پیش نوازی

یکی از کارهایی که قبل از رابطه جنسی باید انجام دهید پیش نوازی است. سعی کنید یکدیگر را ماساژ دهید تا میزان صمیمیت افزایش یابد.

5. فکر به مسائل مثبت

فکر به مسائل مثبت قبل از رابطه جنسی باعث آرامش و لذت می‌شود. اگر به مسائل و خاطرات خوب با همسرتان فکر کنید رابطه ای سرشار از عشق و لذت خواهید داشت.

6. تماشای عکس دو نفره

تماشای عکس دو نفره قبل از رابطه جنسی باعث تقویت امنیت و افزایش عشق بین زوجین خواهد شد.

7. نگاه خیره

هفتمین اقدام قبل از رابطه جنسی نگاه خیره به همسر است. با نگاه عمیق به یکدیگر پس از نوازش های طولانی تحریکات و لذت رابطه جنسی افزایش می‌یابد.

8. آرام سازی

یکی از راه هایی که برای آرامش و لذت باید قبل از رابطه جنسی انجام دهید، آرام سازی خود است. در روش آرام سازی به ذهن کمک خواهید کرد تا به صورت همزمان با رابطه به کارها و دغدغه های روزانه فکر نکنید. مدیتیشن یکی از روش های آرام سازی خود است.

نکات در رابطه با اینکه قبل از رابطه چکار کنیم

قبل از رابطه جنسی چکار کنیم؟ سوالی که همیشه از روانشناسان و مشاورین جنسی پرسیده می‌شود. جدا از رابطه جنسی باید به یک سری نکات توجه داشه باشید که در ادامه اشاره کرده ایم.

 • مهم ترین مساله رعایت بهداشت و اقدام برای نظافت است.
 • حمام بروید و خود را تمیز کنید.
 • مسواک را فراموش نکنید. هرچه دهان تمیز تر باشد رابطه لذت بخش تر خواهد بود.
 • استفاده از عطرهای تحریک کننده توصیه می‌شود.
 • لباس های تمیز، زیبا و جذاب بپوشید.
 • بهتر است همیشه یکی از زوجین اقدام نکند. گاهی خانم و گاهی آقا برای رابطه جنسی پا پیش بگذارد.
 • اجبار بر رابطه نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه به اوج رساندن زنان کلیک کنید.

تفاوت زن و مرد در رابطه جنسی

قبل از رابطه جنسی و شروع رابطه برای خانم ها حائز اهمیت است. خانم ها دوست دارند رابطه جنسی را به شیوه زیر شروع کنند.

 1. از کلمات تحریک آمیز استفاده کنید.
 2. با صدای آرام صحبت کنید.
 3. عطر بزنید.
 4. نوازش کنید.
 5. قبل از رابطه لباس به تن داشته باشید.

همانطور که قبل از رابطه جنسی برای خانم ها حائز اهمیت است، آقایان نیز علاقه دارند تا رابطه جنسی را با لذت آغاز کنند. در ادامه شیوه شروع رابطه جنسی مورد علاقه آقایان را توصیح داده ایم.

 1. در رابطه جنسی بی حرکت نباشید.
 2. لباس جذاب تن کنید.
 3. همسر خود را بغل کنید.
 4. عطر بزنید.
 5. رابطه را با روش های جدید آغاز کنید.
 6. ذهن همسر خود را آرام کنید.
 7. در طول رابطه از مشکلات صحبت نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تنوع در رابطه جنسی کلیک کنید.

کلام آخر

راه هایی که قبل از رابطه باید انجام دهید بسیار حائز اهمیت است. رضایت از رابطه جنسی باعث تقویت زندگی می‌شود. و یکی از بیشتر دلایل برای طلاق نارضایتی های جنسی است. برخی از زوجین از راه های لذت و معاشقه قبل از رابطه جنسی آگاه نیستند. برای آگاهی حتما از روانشناس کمک بگیرید. روانشناسان با بررسی ویژگی های شخصیتی شما راهنمایی های ارائه می‌دهند که باعث بهبود شرایط می‌شود. مرکز مشاوره ذهن نو به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی به مراجعان خدمات ارائه می‎دهد. برای‌کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه قبل از رابطه چکار کنیم؟ می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *