مردان از چه رفتارهایی بیزارند


مردان از چه رفتارهایی بیزارند که باعث دوری یا فرار از خانم ها می‌شوند. این موضوع که خانم ها و آقایان از تفاوت هایی برخوردارند روشن است. اما اینکه افراد تفاوت های یکدیگر را درک کنند از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا آقایان از خانم هایی شکایت دارند و بیزارند که نسبت آنها بسیار حساس و کنترل گر هستند. بیشتر گلایه مندی آقایان به این صورت است: “هرکاری برای جذب اعتماد خانمم انجام می‌دهم بی نتیجه است” یا “خانمم هر چیزی رو انقدر بزرگ می‌کنه به دعوا ختم می‌شه”. در ادامه در رابطه با رفتارهایی که باعث بیزاری آقایان می‌شود شرح داده ایم.

مردان از چه رفتارهایی بیزارند

تفاوت های مردان و زنان به وضوح قابل مشاهده است. عقاید، افکار، ادراک و احساسات مردان متفاوت از خانم ها بروز پیدا می‌کند. برای ساخت وسازگاری در زندگی مشترک باید این تفاوت ها درک شوند تا زوجین به آرامش برسند. اما گاهی خانم ها رفتارها و واکنش هایی از خود بروز می‌دهند که باعث ناراحتی مردان می‌شود. در ادامه به سوال مردان از چه رفتارهایی بیزارند پاسخ داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه روانشناسی مردان کلیک کنید.

رفتارهایی که مردان متنفرند

مردان از چه رفتارهایی بیزارند؟ کدام رفتارها باعث بیزاری مردان می‌شود؟ در ادامه به این سوالات پاسخ داده ایم.

1. شکایت کردن

مردان از خانم هایی که دائم در حال شکایت کردن هستند، بیزارند. اصولا مردان فکر می‌کنند که  خانم ها زاده شده اند تا شکایت کنند. شکایت های مداوم و سرزنش ها برترین روابط را از بین می‌برد.

2. گریه های مداوم | مردان از چه رفتارهایی بیزارند

گریه های دائمی خانم ها برای مردان قابل تحمل نیست. مردان از خانم هایی که با کوچکترین مسائل به گریه می‌افتند، فراری هستند. خانم ها با گریه های مداوم عشق و علاقه مردان را به مرور از دست می‌دهند.

3. کنترل گر

خانم هایی که علاقه به کنترل آقایان دارند، در روابط با آنها با مشکل روبرو خواهند شد. و هرگز ارتباط پایداری با آنها نخواهند داشت. برخی خانم ها به قدری آقایان را تحت کنترل می‌گیرند که آقا اجازه صحبت با دوستان خود را هم نخواهد داشت. و این خانم ها آزادی را از آقایان می‌گیرند که باعث بیزاری مردان می‌شود.

4. گوشزد کردن استقلال مالی | مردان از چه رفتارهایی بیزارند

استقلال مالی برای خانم ها بسیار مهم است. اما تا زمانی که از این استقلال مالی برای کوباندن همسر استفاده نکنید. مردان از خانم هایی که درامد و استقلال مالی را دائم گوشزد می‌کنند بیزارند.

5. وابستگی زیاد

وابستگی زیاد یا چسبیدن به همسر باعث کلافگی می‌شود. خانم هایی که به شدت به همسر خود وابسته هستند به تدریج باعث کلافگی آقایان خواهند شد. آقایان از خانم هایی با اعتماد به نفس پایین و دلبستگی زیاد بیزارند.

6. فریاد | مردان از چه رفتارهایی بیزارند

داد، فریاد و جیغ به جای صحبت آرام و با حوصله، آقایان را از هم صحبتی دور می‌کند. معمولا مردان از خانم هایی که با صدای بلند و فریاد صحبت می‌کنند دوری می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت ن و مرد کلیک کنید.

7. بررسی وسایل شخصی

مطمئن باشید اگر به بررسی وسایل شخصی همسرخود بپردازید، در آینده با پنهان کاری های بیشتری روبرو خواهید شد. گشتن جیب، کیف، لباس و تمام وسایل شخصی آقایان غیر منطقی است. این رفتار باعث پنهان کاری بیشتر می‌شود و نسبت به شما بی اعتماد تر می‌شود. آقایان از خانم هایی که به وارسی وسایل آنها می‌پردازند بیزارند.

8. پر حرفی | مردان از چه رفتارهایی بیزارند

آقایان پاسخ های مختصر را به پر حرفی ترجیح می‌دهند. خانم ها عاشقتوضیح جزئیات هستند اما آقایان از شنیدن حرف های اضافی بیزارند. بنابراین پر حرفی خانم ها یکی از علل بیزاری آقایان است.

9. کمبود اعتماد به نفس

خانم هایی که اعتماد به نفس کمی دارند معمولا آقایان را از خود دور می‌کنند. مردان خانم های محکم، استوار و با اعتماد به نفس را بیشتر می‌پسندند. خانم هایی که دائم گریه می‌کنند و ضعیف عمل می‌کنند، مورد علاقه آقایان نیستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه افزایش اعتماد به نفس کلیک کنید.

مردن از چه زنانی متنفرند

مردان از چه رفتارهایی بیزارند؟ آقایان اصولا از زنانی متنفرند که ویژگی های مانند نمونه های زیر دارند.

  • حسادت خانم ها در رابطه تا حدی که روابط آقایان با جامعه را محدود کند.
  • خانم هایی که به شدت علاقه تغییر دادن آقایان دارند.
  • خانم هایی که فکر می‌کنند بر هر چیزی مسلط هستند.
  • خانم هایی که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند.
  • خانم هایی که بسیار کنترل گر هستند.
  • خانم هایی که روابط آقایان را محدود می‌کنند.
  • خانم هایی که به همسر خود بی اعتمادند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه غرور مردانه کلیک کنید.

نقش روانشناس در کاهش رفتارهایی که آقایان بیزارند

روانشناسان به عنوان متخصص در زمینه هایی مانند ازدواج و زناشویی به مراجعین کمک می‌کنند. رفتارهایی که خانم ها انجام می‌دهند گاهی باعث جدایی می‌شود. خانم ها بیشتر از آقایان به فکر حل مسائل هستند اما آقایان معمولا همه چیز را به تمام شدن ترجیح می‌دهند. با کمک از روانشناس زمانی که با مشکلات این چنین روبرو شده اید به شما راه کارهایی را برای رفتار مناسب و اصولی ارائه می‌دهد. برای دریافت مشاوره تلفنی کلیک کنید.

کلام آخر

این موضوع که مردان از چه رفتارهایی بیزارند در این مقاله بررسی شد. تکیه کردن، دلبستگی، کنترل، تسلط و … رفتارهایی هستند که مردان از آن بیزارند. برخی از روابط به دلیل کوتاه نیامدن خانم ها با چالش هایی روبرو می‌شود اما برخی نیز سعی در کنترل رفتار خود دارند. برای کنترل بر رفتار و بروز احساسات و رفارهای مناسب نیاز به کمک از روانشناس و مشاورنی متخصص است. برای بررسی رفتارهای خود لازم به روانشناس و مشاورانی دارید که در این حوزه تخصص دارند. مرکز مشاوره ذهن نو به صورت حضوری و تلفنی به مراجعان خدمات ارائه می‎دهد. برای‌کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه مردان از چه رفتارهایی بیزارند می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *